چرا یوست سئو محتوای صفحه را در نظر نمی گیرد؟

بسیاری از کسایی که افزونه یوست سئو آنالیز محتوای سایت خود را از نظر سئو و خوانایی بررسی میکنند، با این مشکل مواجه اند که یوست سئو  محتوای صفحه را در بخش اندازه متن یا لینک های داخلی یا عبارت کلیدی در پاراگراف اول اصلا در نظر نمیگیرد. این یک مشکل اساسی است و معمولا دسنرسی شما به یوست سئو  را محدود خواهد کرد. چرا که نمی توانند محتوای سایت خود را سئو کنید.راه حل چیست؟

حالا ببینیم مشکل کجاست

اصل مشکل در نظر نگرفتن محتوا توسط یوست سئو اینجاست که شما از صفحه سازی استفاده می کنید که خارج از ویرایشگر وردپرس شما قرار دارد. مثلا فرض کنید شما قالب وردپرس بی تم را نصب کرده اید.این قالب دارای صفحه سازی است که خارج از ویرایشگر وردپرس عمل کند و محتوای آن بصورت post meta خارج از ویرایشگر وردپرس قرار میگرد.

 

یوست سئو

یا فرض کنید از قالب وردپرس اهورا استفاده می کنید.این قالب از ویرایشگر المنتور استفاده می کند و المنتور دقیقا به جای محتوای وردپرس قرار میگیرد.در چنین حالتی یوست سئو محتوا را تشخیص می دهد.

 

حالا راه کار چیست

برای حل این موضوع چندین روش وجود دارد.روش اول این هست که اگر صفحه ساز شما المنتی برای نمایش متن در صفحه ساز دارد،یعنی میتوانید محتوای بخش ویرایشگر وردپرس را در صفحه ساز قرار دهید.حتما از این روش استفاده کنید.مثلا قالب بی تم چنین قابلیتی را دارد.

راه حل دوم استفاده از قالبی است که از صفحه سازهایی مثل ویژوال کامپوزر یا المنتور استفاده می کنند.در چنین قالب هایی چون محتوا بصورت مستقیم در content  پست شما ذخیره می شود مشکلی با این موضوع نخواهید داشت.

این مطلب را هم ببینید
آموزش Yoast SEO در کمتر از ۱۹ دقیقه

و راه حل آخر استفاده از پلاگین ACF Content Analystic For Yoast seo در کنار یوست سئو هست.بسیاری از قالب ها از افزونه ACF برای درج محتوا و مدیریت صفحات استفاده می کنند. این را نیز بررسی و اعلام نتیجه کند.

 

مرسی که تا اخر همراه ما بودید و اگر سوالی دارید با ما در میان بگزارید تا در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

توسط
تومان
question