19 وبسایتی که میتوان با وردپرس ساخت

با سلام خدمت کاربران عزیز وبسایت بزرگ دوباره سلام، امروز  با مقاله ای آموزشی همراهتون هستیم پس ما رو همراهی کنید:

میدانید که وردپرس از محبوب ترین و پرکاربرد ترین سیستم های مدیریت محتوا به شمار می رود. جمع کثیری از کاربران به دنبال سیستم مدیریت محتوایی هستند که بتواند کارهای زیادی را انجام دهد که وردپرس بهترین انتخاب است.

19 وبسایتی را که می توانید با وردپرس بسازید را به شما معرفی می کنیم.

شروع ساخت وب سایت وردپرسی

در ابتدا برای ساخت وب سایت به هاست و دامنه نیاز دارید، برای این کار حتما از شرکت های معتبر خریداری کنید. برای خرید هاست و دامنه می توانید از شرکت هاستینگ ایران سرور خریداری کنید.

1. وب سایت شخصی یا وبلاگ

 

 

در ابتدا سیستم مدیریت محتوای وردپرس فعالیت خود را در حوزه وبلاگ نویسی شروع کرد. محبوبیت آن به سرعت بالاتر رفته و به یک سیستم قدرتمند تبدیل شده  است و در حال حاضر، حرفه ای تر و پخته تر عمل می کند.

در طول سال های گذشته، سایت های شخصی و وبلاگ های ساخته شده با استفاده از این پلتفرم و اجزای داخلی آن از بین نرفته است.

اگر قصد ایجاد وب سایت شخصی و وبلاگ را دارید، می توانید از آموزش های مفید و ابزارهای زیادی استفاده کنید.

2. وب سایت تجاری و چندمنظوره

برای راه اندازی یک وب سایت تجاری و چندمنظوره فوف حرفه ای، استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس از راحت ترین کارهاست. برندهای معتبری که از این سیستم مدیریت محتوا برای ایجاد کسب و کار خود و افزایش بازدهی کسب و کار خود استفاده کرده اند، قدرت بسیار بالای وردپرس را نشان می دهد. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا، سایت خود را مناسب کسب و کارتان بسازید و به کارتان توسعه چشمگیری بدهید.

3. وب سایت وبلاگ های خانوادگی

از آنجایی که در سیستم مدیریت محتوای وردپرس دارای مدیریت کاربران و رسانه است، گزینه های مناسب برای ساخت سایت های خانوادگی و کوچک به شمار می رود.

با توجه به پیاده سازی پلاگین ها و ابزارها در این پلتفرم بسیار محبوب، برای اعضای خانواده می توانید انواع سرگرمی و تفریحات متنوع را ایجاد کنید.

این مطلب را هم ببینید
برچسب ها در وردپرس و نحوه ی نوشتن و تعداد مناسب برچسب

4. وب سایت آموزشگاهی دانشگاه یا مدرسه

 

 

تعداد زیادی از آموزشگاه ها، دانشگاه ها، مدارس از این سیستم مدیریت محتوا استفاده می کنند. علت اصلی آن هم مدیریت آسان، امنیت و ایمنی بالاست.

5. وب سایت بازاریابی و ثبت آگهی

ابزارها و پلاگین های زیادی برای این سیستم مدیریت محتوا وردپرسی وجود دارد که با پیاده سازی آنها می توانید تا یک سایت ثبت آگهی و بازاریابی ایجاد کنید. در این روش با فروش و انتقال خدمات به شما کمیسیون تعلق می گیرد و برای شما مدیریت را ساده تر می کند.

6. وب سایت وبلاگ های خصوصی

اگر می خواهید یک سایت شخصی و خصوصی برای خودتان داشته باشید، سیستم مدیریت محتوای وردپرس این قابلیت را دارد تا به کمک آن یک سایت خصوصی و شخصی بسازید.

7. وب سایت پادکست 

 

 

شما برای پادکست های خود می توانید ار سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید تا وردپرس و پادکست بتوانند یار دیرینه یکدیگر باشند.

جمع کثیری از سایت های معروف پادکست، از پلتفرم وردپرس استفاده می کنند.

8. وب سایت عکاسی 

اگر شما یک عکاس حرفه ای هستید و قصد اشتراک گذاری تصاویر خود را دارید، با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و با پیاده سازی ابزارها و افزونه های کاربردی یک سایت بی نظیر عکاسی برای خود بسازید و نهایت استفاده را ببرید.

شما با به کارگیری این روش، گالری های دلخواهتان را به سایت اضافه کنید و از جمله ویژگی های کاربردی که می توانید به سایت عکاسی خود اضافه کنید می توان به لایت باکس، پاپ آپ و مواردی از این دست اشاره کرد.

9. وب سایت کوپن تخفیف

اگر میخواهید زمانی که سایت های بزرگ به روی کالا و خدمات خود تخفیف می گذارند، به شما کمیسیون تعلق بگیرد و درآمد داشته باشید، می توانید از این نوع از سایت استفاده کنید. راه اندازی سایت کوپن تخفیف بسیار ساده است. برای افزودن کوپن تخفیف به سایت خود این سیستم به شما این اجازه را می دهد. شما امکان مدیریت و منقضی کردن کوپن ها را دارید.

کابران سایتتان می توانند به کوپن های تخفیف ارائه شده در سایت امتیاز بدهند و شما به عنوان مدیر سایت می توانید از قسمت پیشخوان سایت تمامی امور را مدیریت کنید.

این مطلب را هم ببینید
تفاوت افزونه ultimate member و افزونه ultimate membership pro چیست؟

10. وب سایت چند زبانه

 

 

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس شما این امکان را دارید تا سایتی چندزبانه را داشته باشید و این امکانات ویژه محبوبیت وردپرس را چندین برابر می کند.

شما می توانید سایت با هر زبان که می خواهید ایجاد کنید و همینطور سایت چند زبانه بسازید.

11. وب سایت حراجی

اگر قصد ایجاد سایتی برای حراجی هستید و یک سایتی مشابه ebay داشته باشید، می توانید از پلتفرم وردپرس استفاده کنید.

کاربران سایتتان می تواند پیشنهاد قیمت به صورت آنلاین بدهند و پرداخت را انجام دهند و شما از این طریق به کسب درآمد برسید.

12. وب سایت دانشنامه 

 

 

اگر قصد افزودن قسمت ویکی یا همان دانشنامه را به سالیتتان دارید، می توانید از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده کنید. وردپرس دارای پلاگین های کاربردی بسیاریست که شما با پیاده سازی آنها به روی سایت وردپرسی خود، به سادگی و به سرعت سایتتان را به یک پایگاه دانش تبدیل کنید.

13. وب سایت جوامع آنلاین و انجمن ها

از وردپرس می توانید به عنوان یک انجمن آنلاین استفاده کنید. برای این کار باید از پلاگین های در این خصوص مانند bbPress forum به روی سایت پیاده سازی کنید.

برای افزودن انجمن های اجتماعی و مجازی به روی سایت خود، از افزونه BuddyPress می توانید استفاده کنید.

14. وب سایت نمونه کار

شما برای نمایش نمونه کار خود، می توانید یک گالری بسیار زیبا به سایت وردپرسی خود اضافه کنید. سیستم مدیریت محتوای ورپرس، این قابلیت را دارد که هر آنچه که شما برای راه اندازی یک گالری نمونه کار نیاز دارید پیاده کنید و به نمایش بهتر گالری تصاویر شما کمک می کند.

15. وب سایت پرسش و پاسخ

 

 

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس میتوانید قسمت پرسش و پاسخ را به آن بیافزایید. شما در این قسمت میتوانید با به کارگیری دیگر افزونه ها و ابزارها، می توانید یک جامعه مخاطب آنلاین برای خود داشته باشید.

16. وب سایت عام المنفعه و مذهبی

رایگان بودن سیستم مدیریت محتوای وردپرس باعث شده تا بسیاری از سازمان ها و نهادهای عام المنفعه از آن استفاده کنند.

این مطلب را هم ببینید
فواید استفاده از هاست ایمیل

با نصب افزونه های وردپرس فرم های حمایتی را به سایتتان اضافه کنید، تا کاربران سایتتان شما را حمایت مالی کنند. برای این سایت های خاص، پوسته های مناسب با طرح های ویژه ای وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

17. وب سایت کسب و کار آنلاین

سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای افزایش بهره وری کسب و کار آنلاین بهترین روش است. با نصب افزونه های متعددی همچون ووکامرس و امثال آن به سادگی سایت خود را به سادگی آب خوردن به سایت فروشگاهی تبدیل کنید.

شما در این سیستم مدیریت محتوا، خدمات پرداخت را می توانید انجام دهید. در پیشخوان، فروشگاه مالی خود را مدیریت کنید.

کالاها و خدماتتان را عرضه کنید و…

18. وب سایت دایرکتوری تجاری

 

سیستم مدیریت محتوا

 

مانند دیگر قسمت های ثبت آگهی، دایرکتوری بیش از گذشته مورد نیاز است. از آنجایی که وردپرس سیستم مدیریت محتوای محبوبی به شمار می رود، افزونه های زیادی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که یک سایت دایرکتوری و تجاری بسازید.

شما با ایجاد یک سایت دایرکتوری تجاری، کسب و کارتان را جوری برنامه ریزی کنید که محدود به یک مورد خاص نباشد.

قالب Lisner این قابلیت را دارد.

19. وب سایت آگهی استخدام

سایت هایی همچون Smashing Magazine از قسمت آگهی استخدام و همچنین آگهی های شغلی درآمد چشم گیری علاوه بر درآمد سایت کسب می کنند.

سایت های آگهی شغلی و استخدام، سرعت بالایی دریافت کرد. سیستم مدیریت محتوای وردپرس این امکان را به شما می دهد که در سایت خود بخشی به عنوان آگهی استخدام پیاده کنید تا کاربرانی که به دنبال شغل هستند از این روش به شغل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

 

در این مقاله 19 وبسایتی که میتوان با وردپرس ساخت را به شما کاربران عزیز و گرامی وب سایت بزرگ دوباره سلام آموزش  دادیم، امیدواریم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

 

سوالی دارید؟ مشکلی براتون پیش اومده؟ می تونید تو بخش دیدگاه ها پایین همین پست از ما بپرسید تا تو اولین فرصت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

 

 

ممنون ازینکه همراه ما تو وب سایت بزرگ دوباره سلام  هستید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

توسط
تومان
question